kargo ücretsiz
Dry Pepper

Dry Pepper

Dry Pepper

İSOT HAKKINDA

En bilinen özelliğinden biri metabolizma hızlandırıcı etkisidir. İsot zayıflatır mı sorusunun cevabı da burada gizlidir. Metabolizmanın hızlı çalışması vücuttaki yağ yakımını hızlandırır ve kilo vermeyi kolaylaştırıcı bir etki sağlar.
Acının cilde sağladığı faydaları azımsanmayacak kadar çoktur. Düzenli tüketildiğinde ciltteki yaşlanma belirtileri ile savaşır.
Gaz ve idrar söktürücü özelliği vardır.
Vücutta biriken ürik asidin çoğalmasını engeller. Bu sayede vücudun kemik, kas gibi gruplarında oluşabilecek ödemlerin önüne geçer. Kas ve kemik gelişimini destekler. Bu yüzden gelişim çağındaki çocukların da tüketmesi tavsiye edilir.
Sadece yemeklerle değil yoğurtla birlikte de tüketilmesi tavsiye edilen isot, böylelikle daha faydalı bir hale gelir. Mide asidi gibi sorunları olanlar için, yoğurdun mideyi rahatlatıcı etkisi ile isotun metabolizma çalıştırıcı etkisi birlikte sağlanmış olur. Böylelikle vücuttan yağ atılması kolaylaşır.
Şeker hastalarının tüketilmesi tavsiye edilen isot, kandaki şeker oranını dengeleyici bir etkiye sahiptir. Kan şekerinin aniden yükselmesini ve düşmesini engeller.
İsot, kalp ve damar sağlığını korur. Özellikle antioksidan özellikleri sayesinde damar tıkanıklığı, damar sertleşmeleri gibi sorunları önler ve damarları temizler. Böylelikle kalp sağlığınızı da korur. Kardiyovasküler sorunlara karşı riski azaltır.
Sindirim sistemini düzenler ve sindirimi kolaylaştırır. Bu sayede vücuttan yağ atımı sağlar. Kolesterolün ise düşmesine yardımcı olur.
Tam bir antikanserdir. Kanserli hücrelerin büyümesini önleyici bir etkisi vardır. Dünya Sağlık Örgütü'nün yaptığı bir açıklamaya göre prostat kanserine karşı etkileri ile bilinir.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

  • : 2362
  • Product Code: BH1414
  • Availability: In Stock
  • Konum:
  • $50.76
  • Ex Tax: $47.00

Available Options

Tags: İsot baharat gidalar dry, pepper